Zespół

mgr Bartłomiej Trzepizur

W pracy poza problemem jednostki swoją uwagę skupiam na otaczających ją ludziach, gdyż nie da się zrozumieć człowieka bez poznania otaczającego go świata oraz sposobu w jaki o nim opowiada.

Psycholog, socjolog, współzałożyciel firmy. Specjalizuje się w pracy z pacjentami indywidualnymi, terapii grupowej oraz szkoleniach. Współpracownik naukowy Wyższej Szkoły Psychologii Społecznej, swoje doświadczenie zdobywał między innymi współpracując z Dziennym Ośrodkiem Psychiatrii i Zaburzeń Mowy dla Dzieci i Młodzieży we Wrocławiu, Dziennym Ośrodkiem Pomocy Społecznej „Pogodna Jesień” we Wrocławiu oraz Szpitalem im. Św. Antoniego w Ząbkowicach Śląskich, a także prowadząc szkolenia dla firm, biorąc udział w licznych szkoleniach i konferencjach naukowych i podczas swojej pracy akademickiej.

mgr Paulina Rowińska-Trzepizur

Psycholog, pedagog, terapeuta wczesnego wspomagania rozwoju.

Absolwentka kierunku Psychologia na Wydziale Nauk Historycznych i Pedagogicznych Uniwersytetu Wrocławskiego oraz licznych kurów, szkoleń, konferencji oraz warsztatów. Współzałożycielka Centrum Rozwoju i Wsparcia Psychologicznego Pozytyw-ka.

Od 15 lat pracuje terapeutycznie jako psycholog z dziećmi, młodzieżą oraz ich rodzinami. W swojej pracy zajmuję się profilaktyką, diagnostyką oraz terapią młodych pacjentów. Prowadzę oraz współprowadzę grupy terapeutyczne oraz warsztatowe dla dzieci, młodzieży ,rodziców oraz nauczycieli. Od początku mojej pracy zawodowej współpracuje z zespołami terapeutycznymi oraz specjalistami mającymi wpływ na całościowy proces terapeutyczny dzieci i ich rodzin. W mojej pracy bardzo cenie sobie holistyczne podejście do pacjentów, ujęcie systemowe oraz relację jaka tworzy się miedzy terapeutą, a osobami poszukającymi wsparcia. Od wielu lat bliskie są mi rodziny, które towarzyszą swoim dzieciom z niepełnosprawnością w realizowaniu potrzeb rozwojowych, marzeń oraz szerzeniu wiedzy na temat chorób z jakim zmagają się ich dzieci.

mgr Agata Pomorska

Nauka rozpoczyna się od zmysłowych spostrzeżeń, a nie od opisów rzeczy słowami…

Praca jest moją pasją, kocham to co robię ciągle poszukując wiedzy i nowych rozwiązań terapeutycznych.

Certyfikowany Terapeuta Integracji Sensorycznej (studia podyplomowe – Wyższa Szkoła Medyczna w Kłodzku, filia we Wrocławiu) , pedagog, oligofrenopedagog, specjalista wczesnego wspomagania rozwoju dziecka, terapeuta ręki. Wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywałam pracując na co dzień jako wychowawca w Gminnym Przedszkolu nr 2 im. Polskiej Niezapominajki w Trzebnicy oraz poprzez udział w licznych szkoleniach i konferencjach. Jestem przekonana, że najważniejsze jest holistyczne podejście do dziecka, bo tylko wtedy możliwa jest pomoc małemu pacjentowi, a tym samym osiągnięcie wspólnego sukcesu.

W 2017 roku zostałam mamą cudownej Zosi. Dzięki niej codzienność to wspaniała przygoda i możliwość odkrywania świata postrzeganego oczami małego dziecka.

mgr Celina Pietroń

Absolwentka psychologii Uniwersytetu SWPS, psychoterapeuta systemowy w trakcie certyfikacji w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej. Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą (w tym z niepełnosprawnymi oraz ze spektrum autyzmu) zdobyte w placówkach oświatowych, fundacjach, stowarzyszeniach oraz pracy gabinetowej. Prowadzę zajęcia terapii EEG Biofeedback oraz Treningu Umiejętności Społecznych. Stale poszerzam swoją wiedzę uczestnicząc w licznych szkoleniach, kursach i konferencjach, aby lepiej wspierać dzieci oraz ich rodziców w rozwoju i stawianiu czoła wyzwaniom. W swoich oddziaływaniach terapeutycznych wykorzystuję elementy bajkoterapii, relaksacji oraz techniki mindfulness.