503 901 757 kontakt@pozytyw-ka.pl
Zaznacz stronę

Zespół

Centrum Wsparacia i Rozwoju Psychologicznego „POZYTYW-Ka” tworzy grono specjalistów, których połączyła wieloletnia współpraca, wspólne doświadczenia oraz sposób myślenia o pracy z drugim człowiekiem. Umów się na spotkanie 503 901 757 lub mail.

mgr Bartłomiej Trzepizur

mgr Bartłomiej Trzepizur

W pracy poza problemem jednostki swoją uwagę skupiam na otaczających ją ludziach, gdyż nie da się zrozumieć człowieka bez poznania otaczającego go świata oraz sposobu w jaki o nim opowiada.

Psycholog, socjolog, współzałożyciel firmy. Specjalizuje się w pracy z pacjentami indywidualnymi, terapii grupowej oraz szkoleniach. Współpracownik naukowy Wyższej Szkoły Psychologii Społecznej, swoje doświadczenie zdobywał między innymi współpracując z Dziennym Ośrodkiem Psychiatrii i Zaburzeń Mowy dla Dzieci i Młodzieży we Wrocławiu, Dziennym Ośrodkiem Pomocy Społecznej „Pogodna Jesień” we Wrocławiu oraz Szpitalem im. Św. Antoniego w Ząbkowicach Śląskich, a także prowadząc szkolenia dla firm, biorąc udział w licznych szkoleniach i konferencjach naukowych i podczas swojej pracy akademickiej.

mgr Paulina Rowińska

mgr Paulina Rowińska

Dzieci nieustannie prowokują mnie do ciągłych poszukiwań, inspirują mnie w pracy i uczą patrzeć na życie prosto. W mojej pracy najważniejsza jest relacja z małym pacjentem na czym opieram dalsze postępowanie diagnostyczne oraz terapeutyczne.

Psycholog, pedagog, współzałożycielka firmy. Swoje wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywała między innymi poprzez pracę w Dziennym Ośrodku Psychiatrii i Zaburzeń Mowy dla Dzieci i Młodzieży, Centrum Rozwoju Dziecka „Bobath”, Dolnośląskie Centrum Psychoterapii, Przedszkolu Publicznym nr 2 im. Polskiej Niezapominajki w Trzebnicy oraz udział w licznych szkoleniach i konferencjach naukowych. Specjalizuje się w pracy z dziećmi, swoją uwagę skupiając na tematyce związanej z ich rozwojem poznawczym, emocjonalnym oraz społecznym.

mgr Małgorzata Janicka-Gałka

mgr Małgorzata Janicka-Gałka

Szukałam takich narzędzi, aby nie skupiać się tylko na tradycyjnych metodach terapeutycznych, ale przede wszystkim znaleźć metodę, która dotrze do człowieka na wszystkich 3 płaszczyznach: ducha, umysłu i ciała.

Psycholog, pedagog, muzykoterapeuta dogłębny – komórkowy. Specjalista w pracy z dorosłymi. Doświadczenie zdobywała między innymi podczas pracy w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Trzebnicy. Specjalizuje się  w metodzie muzykoterapii dogłębnej wykorzystując w terapii kamertony terapeutyczne.  W głównej mierze pracuje z osobami dorosłymi i młodzieżą z zaburzeniami uwagi i koncentracji, zaburzeniami ADHD, autyzmu, nerwic, stanów lękowych i maniakalnych, schizofrenii, nałogów i stresu.

mgr Anna Przybyłek

mgr Anna Przybyłek

Mimo, iż jest to praca wymagająca znacznych pokładów energii , trafionych pomysłów oraz poszukiwania nowych rozwiązań, daje ogromną satysfakcję, a każdy sukces dziecka pozwala odczuwać jako własny.

Neurologopeda kliniczny, specjalista wczesnej interwencji logopedycznej, pedagog rewalidacyjny. Od kilkunastu lat zajmuje się terapią indywidualną i grupową dzieci i młodzieży zdobywając swoje doświadczenie między innymi poprzez pracę w Dziennym Ośrodku Psychiatrii i Zaburzeń Mowy dla Dzieci i Młodzieży we Wrocławiu, Centrum Rozwoju Dziecka „Bobath” w Psarach oraz Szpitalu im. Świętej Jadwigi Śląskiej w Trzebnicy . Specjalizuje się w pracy między innymi z dziećmi z wadami wymowy, opóźnionym rozwojem mowy, zaburzeniami rozumienia i nadawania mowy, zaburzeniami funkcji oralnych: gryzienia, żucia, połykania u dzieci i niemowląt, zaburzeniami mowy i komunikacji u dzieci ze spektrum autyzmu, a także wspomaganiem rozwoju niemowląt z grupy ryzyka (wcześnie urodzonych, z opóźnieniem rozwoju psychomotorycznego, z obciążeniami genetycznymi),wspomaganiem rozwoju dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym.

mgr Katarzyna Spigiel

mgr Katarzyna Spigiel

Dbając o zdrowie i prawidłową sylwetkę należy w mądry i racjonalny sposób podchodzić, m.in. do kwestii aktywności fizycznej jak i sposobu odżywiania. Dążenie do wyznaczonych celów jest często trudną i pełną wyrzeczeń drogą, ale osiągnięte efekty dają ogromną satysfakcję i pozwalają uwierzyć we własne możliwości.

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu (specjalność Wychowanie Fizyczne Specjalne), instruktor fitness, pływania i piłki siatkowej, tancerka hip hop. Od 2009 nauczyciel wychowania fizycznego w Powiatowym Zespole Szkół nr 1 w Trzebnicy. W 2011 roku ukończyła studia podyplomowe „Żywienie człowieka w profilaktyce zdrowotnej” na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Propaguje zdrowy styl życia wśród młodzieży, zachęcając do aktywnego spędzania czasu wolnego oraz prowadząc liczne akcje dotyczące zdrowego odżywiania.

Julia Makowska

Julia Makowska

To co dla mnie jest w pracy najważniejsze to nie tracić z pola widzenia człowieka, jego potencjału i możliwości, towarzyszyć w rozwoju i aktywnie go wspierać.

W 2009 roku ukończyłam studia psychologiczne na Uniwersytecie Wrocławskim. W latach 2008 – 2015 kształciłam się w krakowskim Instytucie Terapii Gestalt (ITG) oraz w warszawskim Centrum Psychologiczno – Medycznym MABOR, gdzie aktualnie uczestniczę w kursie psychoterapii zintegrowanej. Od 2010 roku pracuję w dziennym oddziale psychiatrii dziecięcej DOPDiM we Wrocławiu, jak również w poradniach: psychologicznej, dla osób z autyzmem oraz w zespole leczenia środowiskowego. Stale podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach, projektach oraz konferencjach. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji. Współpracuję z lekarzem psychiatrą dziecięcym, pediatrą  oraz z psychologami i psychoterapeutami specjalizującymi się w określonej tematyce.

POZYTYW-Ka Centrum Rozwoju i Wsparcia Psychologicznego współpracuje również z lekarzem psychiatrą dzieci i młodzieży, lekarzem psychiatrą dorosłych, psychoterapeutą dorosłych oraz fizjoterapeutą.